English

پورتال مشتریان

همکاری با مجموعه ابزارسیار

درباره مجموعه ابزارسیار

فروشگاه اینترنتی ابزار سیار مبتنی بر عرضه مستقیم انواع ابزارآلات صنعتی فعالیت ت خود را در فضای مجازیی در بستر وب سایت از سال 1397 آغاز نموده . ماموریت این فروشگاه ایجاد تجربه‌ای خوشایند برای تامین ابزارآلات صنعتی در بخش های تولیدی و صنعتی است. هویت ابزار سیار بیش از هرچیز متأثر از نیاز مخاطبان است و بر اساس نیازهای اصلی آنها گام بر میدارد. به همین دلیل، مشتری محوری مهمترین ارزش کسب‌وکار او در فروشگاه اینترنتی عرضه ابزارآلات صنعتی با نام تجاری ابزار سیار است .

ارزش افزوده های دیجیتال مارکتینگ برای ابزارسیار

با طراحی سایت فروشگاهی مناسب و دسته بندی درست و همچنین با استفاده از لینک سازی و تولید محتوای هدفمند توانسته ایم بیش از 90% امتیاز در صفحه و مخاطبان گسترده در سراسر ایران و کشور های همسایه را جذب کنیم.

خدمات ارائه شده برای ابزارسیار

گروه آوای مارکتینگ با بررسی دقیق نیازهای فروشگاه ابزارسیار و تحلیل رقبای این مجموعه تلاش کرده تا در سایت ارتباط با مشتری، رابط کاربری و دسترسی مناسبی را ارائه دهد و تمامی محصولات در این سایت دیده شوند. آرشیو بندی اصولی این سایت باعث میشود مخاطب در کوتاه ترین زمان ممکن ابزار مورد نیاز خودش را پیدا کند. همچنین با بیان ارزش افزوده های این فروشگاه، ارائه آموزه های ابزار و استفاده از تکنیک های روز سئو تلاش کردیم تا مخاطبان هدف را به این فروشگاه برسانیم و رتبه خوبی در گوگل داشته باشیم…

طراحی قبلی سایت
نکاتی که گروه آوای مارکتینگ هنگام ارائه خدمات سایت در نظر میگیرند:
دیدگاهتان را بنویسید!
فرم زیر را پرکنید

کارشناسان ما به زودی برای ارائه پروپوزال و پیشنهاد با شما تماس میگیرند