English

پورتال مشتریان

همکاری با مجموعه موبوشهر

درباره مجموعه موبوشهر

فروشگاه لوازم الکترونیکی موبوشهر، به فروش و عرضه انواع لوازم الکترونیکی از جمله تلفن های بی سیم و سانترال، موبایل، تبلت، لپ تاپ، دوربین های دیجیتال ، لوازم خانگی برقی و لوازم جانبی مرتبط پرداخته میشود. این فروشگاه با داشتن تجربه و تخصص در این زمینه، سعی دارد تا بهترین محصولات را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش عالی به مشتریان ارائه دهد.

ارزش افزوده های دیجیتال مارکتینگ برای موبوشهر

با طراحی سایت فروشگاهی مناسب و دسته بندی درست و همچنین با استفاده از لینک سازی و تولید محتوای هدفمند توانسته ایم بیش از 90% امتیاز در صفحه و مخاطبان گسترده در سراسر ایران و کشور های همسایه را جذب کنیم.

خدمات ارائه شده برای موبوشهر

فروشگاه الکترونک موبوشهر با درخواست افزایش فروش و درآمد و همچنین افزایش سهم بازار با گروه آوای مارکتینگ شروع به همکاری نمود و تیم آوا با استفاده از تجارب خود در حوزه فروشگاه های آنلاین و تکنیک های بازاریابی شروع به طراحی و توسعه سایت موبوشهر کرد. طراحی اختصاصی و رابط کاربری اصولی باعث شد تا مخاطب بتواند به راحتی از خدمات و محصولات موبوشهر بهره مند شوند. همچنین برای افزایش فروش و درآمد فروشگاه لازم بود تا تیم سئو از تکنیک های سئو و محتوای متنی و تصویری استفاده کنند و با بهینه سازی سایت بتوانند رتبه خوبی از گوگل دریافت کنند تا مخاطبان و نرخ بازدید سایت را افزایش دهند…

طراحی قبلی سایت
نکاتی که گروه آوای مارکتینگ هنگام ارائه خدمات سایت در نظر میگیرند:
دیدگاهتان را بنویسید!
فرم زیر را پرکنید

کارشناسان ما به زودی برای ارائه پروپوزال و پیشنهاد با شما تماس میگیرند