برندینگ و برندسازی

برندینگ و برندسازی 

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت یک کسب و کار، برندینگ یا همان برندسازی می باشد. حتی بیزینس های کوچک هم برای رقابت با رقبای بزرگ خود باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند. فلسفه برندسازی این روزها از گسترش بیشتری برخوردار شده است. 

چرا که می توانیم شاهد کمپین ها و جلسات مختلفی در خصوص همین موضوع باشیم. چیزی که هر کسب و کار نیاز دارد معرفی خود به مخاطبان هدف است. تقریبا می توان گفت این همان کاری است که در برندسازی (برندینگ) انجام می شود.سامسونگ، اپل، آدیداس، مزمز و هزاران برند معروف دیگر که حتما نام آنها را شنیده و یا از محصولات و خدماتشان استفاده کرده اید. همانطور که می توان از نحوه فعالیت این کمپانی های قدرتمند فهمید، برندسازی (برندینگ)تنها داشتن یک نام و نشان تجاری نیست.

در واقع فرایند برندینگ یا برندسازی کلیه اقداماتی هستند که در جهت معرفی برند به مردم و شناساندن محصولات و خدماتی که برند ارائه می دهد، انجام می شوند. برندسازی درست زمانی حاصل می شود که مردم با شنیدن نام برند شما ،به‌ فکر محصول و خدمات شما بیافتند.علاوه بر آن شما باید بتوانید مزیت ها و برتری های خود نسبت به رقبایتان را نشان دهید. در حقیقت با برنسازی و برندینگ تلاش می‌کنیم تا به محصول خود شخصیت دهیم و برای آن در ذهن مشتریان ،مخاطبان جایگاه ویژه‌ای را ایجاد کنیم.  فراموش نکنید که برندسازی می تواند برای کسب و کارهای اینترنتی هم انجام شود.

اصول برندینگ و برند سازی

ساخت نام و نشان تجاری – مهیا نمودن زیرساخت ها – مهیا نمودن مزیت های خاص – تبلیغات و جذب مشتری – بررسی و تحلیل رفتار مشتریان – توجه به نظرات و بازخوردها – ایده پردازی، نوآوری و ارزش آفرینی – توسعه مداوم و تعامل سازنده – فعالیت های فرهنگی و اجتماعی – فعالیت به شکل همه جانبه و گسترده

 

محصولات در کارخانه ساخته می شوند، اما برندها در ذهن ایجاد می شوند

یک برند یک وعده برای کسب و کار برای حفظ شهرت در طول عمر آن شرکت است.  بعد از این کل جریان کاری بر روی برند بستگی دارد. با یک گروه از افراد با روح پرشور و ذهن خلاق، ما به شما خدمات بی عیب و نقص برندسازی ارائه می دهیم که به کسب و کار شما کمک می کند تا جنیه های مختلف کار خود را گسترش دهید.

ما نیازهای مخاطبان هدف را شناسایی می کنیم و راه های نوآورانه ای را برای ایجاد و بهبود ارتباط قوی مشتری طراحی می کنیم. این ارتباط قوی باعث بوجود آمدن جامعه برند خواهد شد.

چگونه می توان برندینگ یا برندسازی را انجام داد؟

  • حضور دیجیتال
  • ایجاد آگاهی
  • پیوسته باشید
  • به دست آوردن وفاداری
  • اعتبار نام تجاری
  • برندسازی مجدد

برند ارزشمند ترین دارایی هر کسب و کار است.

برند داستان کسب و کار شماست که مشتری های شما در هر لحظه با آن سر و کار دارند و در تماس هستند.اگر می خواهید برند جامع و دقیق خود را بسازید، آن را گسترش دهید، آن را تبلیغ کنید و موقعیت آن را حفظ کنید، اعتماد به برند خود را افزایش دهید و شهرت را در فضای دیجیتال خود را حفظ کنید، شرکت ما با کارشناسان و مدیران مجرب در زمینه برندسازی در کنار شماست و بهترین کمک را به شما ارائه خواهد داد.

blankما میتوانیم یک شریک مناسب برای شما در جهت ساختن یک برند قدرتمند باشیم و در تحقق بخشیدن به اهداف کسب و کار شما در کنار شما باشیم. ببرسی و ارزیابی وب سایت و تملم فعالیت های دیجیتال و افزایش حضور در شبکه های اجتماعی …. ما شما را در انجام همه این فعالیت ها یاری میکنیم.

ما از طریق مفاهیم به روز و پیشرفته فعالیت ها و برنامه های برند سازی شما را تعریف و بازسازی میکنیم و این برنامه برای هر کسب و کار کاملا متفاوت خواهد بود. ما به دنبال دستیابی به آن چیزی هستیم که شما به عنوان چشم انداز خو در نظر گرفته اید

ارزش ویژه یک برند شامل تصویر برند، شخصیت برند، لوگو برند، وفادارای به برند و … می باشد

طراحی لوگو

لوگوها راهی برای تفکیک محصولات خود از رقبای فراوان هستند. لوگو به برند تجاری شما را هویت می دهد. در هر صورت اگر  شما می خواهید لوگوی خود را مجددا طراحی کنید یا یک آیتم جدید ایجاد کنید، تیم طراحی لوگو متخصص ما در اینجا برای کمک به شما حضور دارد. تیم ما لوگو های موثر و جذاب را برای شما در قیمت مناسب متناسب با بودجه شما تهیه خواهد کرد. آیا شما آماده اید هویت برند تجاری خود را بسازید؟blank

هویت برند

لوگو نه تنها به شما هویت برند می دهد، بلکه بازتاب دهنده برند شما است. زمانی که شما یک لوگو دارید می توانید از آن در مجلات و مقالات کتابچه های آموزشی و یونیفرم ها استفاده کنید. طراحان ما از تمامی عناصر مانند لوگو و تایپوگرافی برای دادن هویت مناسب به برند شما استفاده می کنند.

استراتژی برندینگ

آیا شما می دانید که چگونه مشتریان، کارمندان و جامعه هدف خود را مشتتاق کنید و آن ها را درگیر کنید؟ بله کارت ویزیت و بروشورها و لوگو و … همه این ها می توانداین تیم وفادار در مورد محصولات و نمایشگاه مطلع کند و آن ها را برای فعالیت بیشتر مشتاق کند.

طراحان ما با توجه به کسب و کار شما به دنبال طراحی هایی هستند که شما را در پیش مشتریان جذاب تر و زیباتر جلوه دهند.

بازاریابی کارت ویزیت و بروشورها

آیا از کارت ویزیت و بروشورها استفاده می کنید؟ آنها یک راه مقرون به صرفه برای تبلیغ رویدادها و محصولات یک شرکت هستند. آیا تا کنون از آن ها برای بازاریابی محصولات خود استفاده کردید؟ این کار الزامی است!

blankطرح های بروشور نوآورانه و چشم نواز ارزش بیشتری برای برند و کسب و کار شما به ارمغان می آورد. بدون نقص در کیفیت، طراحان گرافیک ما برای مشتریان کارت های ویزیت و بروشورهای منحصر به فرد را تولید می کنند. بروشورهای با کیفیت ما تاثیر قابل توجهی روی مردم ایجاد می کنند.

آیا شما نیاز به یک بروشور حرفه ای یا کارت ویزیت مناسب دارید؟ اگر ندارید شما در جای مناسب هستید!

جهت دریافت مشاوره در بخش برندینگ ، برندسازی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . مشاوره رایگان