تبلیغات اینترنتی آوای مارکتینگ

مخاطبان شما رو سریعتر پیدا می کنند!!!
آگاهی برند خود را چگونه افزایش دهید؟ چگونه سرنخ های اصلی کسب و کار خود را دنبال کنید؟
سرویس تبلیغات اینترنتی ما به شما کمک می کند اهداف تبلیغاتی درستی انتخاب کنید و نتایجج آن را به سرعت از طریق انواع کانال های تبلیغاتی بدست بیاورید، با کمک مل می توانید مشتریان خود را به مسیر دلخواه هدایت کنید.
بسیاری کانال تبلیغات در محیط اینترنت شمال انواع کلیکی و بنری و … اما کدام یک از این موارد برای کسب و کار شما مفید خواهد بود. بهترین تصمیم استفاده از یک تیم حرفه ای و با تجربه برای مشاوره و فعالیت لازم است. در این زمان تیم متخصص ما در کنار شما خواهد بود و بهترین راه حل را برای شما ارائه می دهد.

تبلیغات اینترنتی گامی بلند و موثر در راه پیشرفت

استراتژی تبلیغات اینترنتی

استراتژی مناسب برای تبلیغات با داشتن پاسخ به سوالاتی همچون ،مشتریان هدف چه افرادی هستند و از چه طریق میتوانند شما را دنبال می کنند ؟

تبلیغات شبکه های اجتماعی

باید توجه زیادی به مخاطب هایی که بیشتر زمان خود را در اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند داشته باشید .با استراتژی  تبلیغات در شبکه های اجتماعی به راحتی به مشتریان خود دست یابید .

تبلیغات کلیکی

شما تقریبابا هربودجه‌ای می‌توانیدتبلیغات کلیکی را شروع کنید.در این روش بنرتبلیغاتی شما درسایت های تبلیغاتی به نمایش در می آید و با هرکلیک یا ورود فرد ازآن وب سایت به سایت شما مبلغی از حساب شما کسر میگردد .

تبلیغات ویدئویی

این روش یکی از جذاب‌ترین راه‌های بازاریابی آنلاین است که تبلیغ دهندگان می‌توانند برای جذب مخاطب از آن استفاده کنند.چرا که ویدئو از المان‌های سمعی و بصری استفاده می‌کند تا نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

تبلیغات بنری و متنی

این روش تبلیغات همانند تبلیغات کلیکی است اما در عین سادگی ویژگی‌های منحصربه‌فرد و جذاب تری نسبت به تبلیغات کلیکی دارد.

تبلیغات موتور های جستجو

استفاده از این روش باعث افزایش سریع بازدید سایت در نتایج صفحات موتورهای جستجو به اختصار SERP می‌شود. که اصولا این روش به کمک بهینه‌سازی و تبلیغات صورت می‌پذیرد.

اگر به دنبال تبلیغات اینترنتی هستید امکاناتی برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید با بیشترین بازخورد از نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی به اهداف خود دست یابید. مدیریت لحظه ای و هدفمند نمایش تبلیغات در سایت های معتبر فارسی و بهره گیری از پیشرفته ترین روش های اجرای تبلیغات با کمترین هزینه و شیوه پرداخت به ازای کلیک ، ارائه گزارشات دقیق و شفاف از کلیک های انجام شده با قابلیت آنالیز آگهی، بهترین راه حل برای پاسخ به نیاز های تبلیغاتی شماست.
امکاناتی مانند : انتخاب سایت های پربازدید | زمانبندی نمایش آگهی| هدفمندی موضوعی سایت ها| انتخاب نوع دستگاه مخاطب| هدفگیری موقعیت جغرافیایی| گزارش ها و تحلیل های آماری