Internet Marketing Advertising Business

تبلیغات اینترنتی آوای مارکتینگ

مخاطبان شما رو سریعتر پیدا می کنند!!!
آگاهی برند خود را چگونه افزایش دهید؟ چگونه سرنخ های اصلی کسب و کار خود را دنبال کنید؟
سرویس تبلیغات اینترنتی ما به شما کمک می کند اهداف تبلیغاتی درستی انتخاب کنید و نتایجج آن را به سرعت از طریق انواع کانال های تبلیغاتی بدست بیاورید، با کمک مل می توانید مشتریان خود را به مسیر دلخواه هدایت کنید.
بسیاری کانال تبلیغات در محیط اینترنت شمال انواع کلیکی و بنری و … اما کدام یک از این موارد برای کسب و کار شما مفید خواهد بود. بهترین تصمیم استفاده از یک تیم حرفه ای و با تجربه برای مشاوره و فعالیت لازم است. در این زمان تیم متخصص ما در کنار شما خواهد بود و بهترین راه حل را برای شما ارائه می دهد.

تبلیغات اینترنتی گام بزرگ در راه پیشرفت

استراتژی تبلیغات اینترنتی

استراتژی مناسب برای تبلیغات با داشتن پاسخ به سوالاتی همچون ،مشتریان هدف چه افرادی هستند و از چه طریق میتوانند شما را دنبال می کنند ؟

تبلیغات شبکه های اجتماعی

باید توجه زیادی به مخاطب هایی که بیشتر زمان خود را در اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند داشته باشید .با استراتژی  تبلیغات در شبکه های اجتماعی به راحتی به مشتریان خود دست یابید .

تبلیغات کلیکی

شما تقریبابا هربودجه‌ای می‌توانیدتبلیغات کلیکی را شروع کنید.در این روش بنرتبلیغاتی شما درسایت های تبلیغاتی به نمایش در می آید و با هرکلیک یا ورود فرد ازآن وب سایت به سایت شما مبلغی از حساب شما کسر میگردد .

تبلیغات ویدئویی

این روش یکی از جذاب‌ترین راه‌های بازاریابی آنلاین است که تبلیغ دهندگان می‌توانند برای جذب مخاطب از آن استفاده کنند.چرا که ویدئو از المان‌های سمعی و بصری استفاده می‌کند تا نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

تبلیغات بنری و متنی

این روش تبلیغات همانند تبلیغات کلیکی است اما در عین سادگی ویژگی‌های منحصربه‌فرد و جذاب تری نسبت به تبلیغات کلیکی دارد.

تبلیغات موتور های جستجو

استفاده از این روش باعث افزایش سریع بازدید سایت در نتایج صفحات موتورهای جستجو به اختصار SERP می‌شود. که اصولا این روش به کمک بهینه‌سازی و تبلیغات صورت می‌پذیرد.

تبلیغات اینترنتی ارزان
گر به دنبال تبلیغات اینترنتی هستید امکاناتی برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید با بیشترین بازخورد از نمایش تبلیغات در شبکه تبلیغ ایرانی به اهداف خود دست یابید. مدیریت لحظه ای و هدفمند نمایش تبلیغات در سایت های معتبر فارسی و بهره گیری از پیشرفته ترین روش های اجرای تبلیغات با کمترین هزینه و شیوه پرداخت به ازای کلیک ، ارائه گزارشات دقیق و شفاف از کلیک های انجام شده با قابلیت آنالیز آگهی، بهترین راه حل برای پاسخ به نیاز های تبلیغاتی شماست.
امکاناتی مانند : انتخاب سایت های پربازدید | زمانبندی نمایش آگهی| هدفمندی موضوعی سایت ها| انتخاب نوع دستگاه مخاطب| هدفگیری موقعیت جغرافیایی| گزارش ها و تحلیل های آماری

سرعت اجرا

امروزه تبلیغات اینترنتی به دلیل سرعت بالا در ارسال و رسیدن بدست مخاطب یکی از پر طرفدارترین روش های نوین تبلیغاتی شناخته میشود.

مقرون به صرفه

تبلیغات اینترنت و آنلاین به دلیل سرعت بالا در ارسال و عدم استفاده از کاغذ و هزینه های مربوط به چاپ و توزیع , یکی از مقرون بصرفه ترین روشها می باشد.

قابل راستی آزمایی

شما بعداز هر سفارش می توانید توسط لینک گزارشی که ما به شما ارائه می کنیم اطلاعات کاملی از سفارش خود بدست آورید و آن را تحلیل نمائید.

منعطف

از طرفی تبلیغات اینترنتی به انعطاف پذیری فوق العاده معروف است. شما می توانید از هرگونه ترکیب متون، تصاویر و یا ویدیو برای دستیابی به بازار هدفتان استفاده کنید. اگر محتوا در شبکه مناسبی در زمان مناسب پست شود، امکانات بی اندازه ای در اختیار شما قرار می دهد.

تعداد بی شمار کاربران

از آنجا که افراد معمولا در هر مکانی که باشند به دستگاه هایی مانند موبایل، تبلت و دسکتاپ دسترسی دارند، با بازاریابی به کمک این دستگاه ها می توانید به تعداد زیادی مخاطب و در مکان های مختلف دسترسی پیدا کنید. در حالی که در تبلیغات سنتی، مثلا تبلیغ بوسیله بیلبورد، تنها افرادی که از مکان نصب بیلبورد عبور می کنند، مخاطب شما خواهند بود.

هدفمند

در فضای اینترنت، شما با وبسایت های و یا کانال های تلگرامی مواجه می شوید که در حال خدمت رسانی به گروهی خاص از مشتریان و بازدید کنندگان می باشد که خود دارای علایق خاصی بوده و یا به گروه سنی خاصی تعلق دارند. از جمله اینها می توان به سایتها و یا کانال های ورزشی، پزشکی، فن آوری، جوامع مجازی، مذهبی مسافرتی و . . . اشاره کرد.

تعامل با کاربران

مهم ترین مزیتی که تبلیغات اینترنتی دارند امکان تعامل مستقیم با مخاطبان و کاربران هدف است.محیط آنلاین به کسب و کارها اجازه می دهد که علاوه بر به اشتراک گذاشتن پیام ها امکان دریافت پیام و شنیدن صدای مخاطبان را نیز داشته باشند. این ارتباط دو طرفه به شرکت ها کمک می کند تا ارتباط روان تری داشته و چیزهای بیشتری در مورد علایق مشتریان خود بیاموزند.

قابلیت ویرایش

تبلیغات اینترنتی را می توان بعد از ارسال فایل مورد نظر ویرایش و یا حذف کرد. و این خود مزیت بزرگی محسوب می شود.