سئو سایت - بهینه سازی سایت

Search Engine Optimization

چرا باید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم؟

کلمه سئو مخفف عبارت  Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون seo یا بهینه سازی برای موتور های جست و جو دارد . سئو سایت یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو جهت فریب یا دستکاری موتور های جست و جو با روش های غیر اخلاقی نیست بلکه به عملیاتی برای بهبود دید یک وب‌ سایت درنتایج موتورهای جستجو که می‌تواند طبیعی و یا الگوریتمی باشد می گویند .

این یکی از روش‌های بازاریابی از طریق موتورهای جستجو است. به صورت کلی وب‌ سایت هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحهٔ نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدیدکنندهٔ بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند.برای وبمسترها یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست آوردن کاربران جدید از موتورهای جستجو و بخصوص گوگل می باشد.

علم سئو در اواسط دهه ۱۹۹۰ توسط وب مستر ها و مدیران سایتهای بزرگ شروع شد. در ابتدا همه وب مسترها می بایست تمام صفحات خود را برای آمدن خزنده ها به سایت آنها ثبت می کردند تا در نهایت صفحات آنها در نتایج جستجو به نمایش در می آمد.

۵۴۵۴-min
۵۲۲۲۲-min
۵۳۳۳۲-min

موتورهای جستجو همچون گوگل , یاهو , بینگ و …  الگوریتم‌ها و قوانین خاصی برای رتبه بندی جهت نمایش سایت‌ها در صفحات موتورهای جست و جوی خود دارند. این الگوریتم ها و قوانین هر چند وقت یکبار به روز می‌شوند تا با کیفیت ترین مطالب از دید کاربران  را در صدر موتور های جست و جوی  قرار دهند.خوب با توجه  به بروزرسانی های الگوریتمی و افزایش تعداد رغبا در فضای مجازی داشتن یک وب سایت پر بازدید و موفق بسیار دشوار شده است. اگر می‌خواهید وب سایتی موفق و پربازدید داشته باشید باید اطلاعات صحیح در مورد سئو سایت یا بهینه سازی سایت داشته باشید و به درستی از آن بهره ببرید.

 صفحه اول گوگل را هیچ وقت دست کم نگیرید :

طبق آماررسمی  بیش از 90درصد مخاطبان از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل وارد سایت هایی که در صفحه اول قرار دارند میشوند. با کوچک ترین بررسی و سرچ در موتورهای جست و جو قرار گرفتن سایت در صفحه‌ی اول را به خوبی درک خواهید کرد. بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو یا سئو سایت استاندارد و اصولی امکان حضور شما را در صفحه‌ی اول گوگل فراهم خواهد کرد این فرصت طلایی را از دست ندهید.

 تحلیل و بررسی دقیق سایت :

برای پیشرفت در هر کسب‌ وکاری  میبایست ابتدا به تحلیل و بررسی دقیق مشتریان هدف و رقبای خود با توجه به نقطه مکانی ،جنسیت ، سن و … توجه بسیاری داشته باشید ، تا بتوانید با استفاده از روش های تخصصی توسط کارشناسان و متخصصان سئو سایت  به مشتریان هدف خود نزدیک و خدمات یا محصولات خود را به آنان ارائه دهید.

 جلب اعتماد و رضایتمندی کاربران:

آمارها و نظرسنجی‌های بعمل آماده از بین کاربران نشان می‌دهد ، کاربران به سایت‌های ابتدایی در موتور های جست و جو که مخاطبان بیشتری دارند اعتماد بیشتری میکنند .در نتیجه میتوان سئو سایت یا بهینه سازی سایت را یکی ازروش های استاندارد برای جلب اعتماد کاربران در موتور های جست و جو دانست  . 

در انتها نا گفته نماند با توجه به رشد سریع تکنولوژی و شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی یکی از مرقوم به صرفه ترین روش ها جهت رشد و پایداری کسب و کار برای شما خدمات بهینه سازی سایت است .

خدمات بهینه سازی سایت تنها سرمایه گذاری مطمعن  با در صد سود بسیار بالا برای هر کسب و کار است.

خدمات اجرایی گروه آوای مارکتینگ در بخش بهینه سازی سایت

همیشه باید برای بهینه سازی سایت برنامه ای از پیش تعیین شده داشت. ما این برنامه سئو سایت یا بهینه سازی سایت را برای شما طراحی می نماییم تا در نهایت با بهترین نتایج به رتبه نخست کسب و کار خود در موتورهای جست و جو دست یابید. در اینجا باید تاکید کنیم که با توجه به پیچیدگی الگوریتم ها و تغییرات با توجه به بروز رسانی های دائم موتورهای جست و جو بهینه سازی سایت کار آسانی نیست بلکه نیازمند دانش ، تجربه و اجرای دقیق است .سئو سایت - بهینه سازی سایت

  • پیگیری و ارتباط اجرائی
  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • بک لینک های سالم از سایت های ایرانی
  • ارائه قیمت های منطقی برای کلمات کلیدی
  • دارای تیم با تجربه و متخصص در زمینه سئو سایت
  • تولید محتوای تخصصی توسط کارشناسان فنی
  • پشتیبانی فنی و تخصصی سئو به مدت یکسال

موتورهای جستجوی پیشتاز همچون Yahoo ،Google و Bing از خزنده ها جهت یافتن صفحات برای نتایج جستجوی الگوریتمیک استفاده می کنند.صفحاتی که از داخل باقی صفحات ایندکس شده توسط موتورهای جستجو Link شده اند نیاز به ارسال به موتورجستجو نداشته و بصورت خودکار پیدا می شوند.بعضی از موتورهای جستجو ازجمله Yahoo سرویس پولی ارسال را پیاده می کنند که استفاده از خزنده ها را هم بصورت مجموعه ای از قیمت ها و نیز بصورت سیستم بها به ازاء هر کلیک، اجرا می کند.
این برنامه ها معمولا قرارگیری در بانک اطلاعاتی موتور جستجو را ضمانت کرده و در قبال رتبه ای مشخص برای صفحه در لیست نتایج جستجو ضمانتی نمی کنند.دو فهرست اصلی اینترنتی یعنی Yahoo Directory و Open Directory Project، هردو نیاز به ارسال دستی و بررسی انسانی دارند.
شرکت گوگل (Google) ابزاری به نام Google Webmaster Tools ارائه می دهد که در آن می توان نقشه سایت را توسط خوراک XML ایجاد کرده و بصورت رایگان ارسال نمود تا از یافته شدن تمام صفحات حتی صفحاتی که بصورت خودکار از طریق دنبال کردن Link ها پیدا نمی شوند، اطمینان حاصل نمود. خزنده های موتور های جستجو می توانند به عوامل مختلفی در هنگام خزیدن در یک سایت توجه کنند.تمامی صفحات ایندکس نمی شوند.همچنین فاصله یک صفحه از ریشه سایت می تواند عاملی در پیدا شدن یا عدم آن توسط خزنده های موتورهای جستجو باشد.

طراحی وب سایت اتمام یک کار نیست بلکه گام اول برای شروع فعالیت اصلی در حوزه اینترنت است . هدف حضور کسب کار در حوزه اینترنت بیشتر دیده شدن توسط مشتریان هدف است که این امر مستلزم رعایت یکسری چارچوب و ساختار می باشد که توسط الگوریتم های موتور های جست و جو تعریف شده اند با رعایت ای ن ساختار ها وب سایت شما میتواند رتبه بالاتری را در نتایج جست و جو در این موتورهای جست و جو کسب نماید ، با در نظر گرفتن این نکته که عامل مهم دیگری که در سئو سایت  یا بهینه سازی سایت تغییر بسزایی دارد کد نویسی صحیح و تمیز در قالب وب سایت است

تمامی فعالیت های مرتبط با سئو سایت ( بهینه سازی سایت) فرآیندی است تخصصی که گروه آوای مارکتینگ با کادر مجرب و متخصص در اجرای این فرآیند ها به دنبال بهترین نتایج برای سازمان یا شرکت شما می باشد .