مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه اجتماعی

خدمات بازاریابی و مدیریت شبکه های اجتماعی ما به کسب و کار شما کمک می کند تا رشد کند و میزان آگاهی برند شما افزایش یابد و ارتباط بهتری با مشتریان داشته باشید و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

افزایش آگاهی برند ( دنبال کنندگان )

رشد کاربران سوشیال مدیا ها به شما کمک می کند میزان تبلیغات دهان به دهان و مراجعات خود را افزایش دهید.خدمات شبکه اجتماعی ما کمک می کند تا میزان کاربران مرتبط کسب و کار خود را افزایش دهید. ما تضمین میکنیم که این کاربران بر اساس مشخصات جغرافیایی و جنسی، علایق و رفتار خرید برای شما شخصی سازی شوند.

ارتباط بهتر با مشتریان :

زمانی که شما یک ارتباط مستحکم با ایجاد اشتیاق در کاربران با آن ها ایجاد می کنید، آن ها بیشتر علاقه دارند که از شما خرید کنند. ما به شما کمک میکنیم که این اشتیاق و مشارکت میان کاربران را افزایش دهید ( لایک،کامنت و …) با استفاده از محتوا ها و کمپین هایی که در صفحه شما بارگزاری می شوند. با مشارکت بیشتر کاربران ارتباط آنها با شما بهتر خواهد شد.

افزایش ترافیک :

افزایش ترافیک به طور مستقیم بر میزان فروش شما تاثیر می گذارد. ما با استفاده از رسانه های اجتماعی حجم ترافیک دریافتی را به سمت وب سایت شما میفرستیم. با استفاده از شبکه های اجتماعی کاربران به سمت خرید مستقیم محصول از وب سایت راهنمایی میکنیم.

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی حتی برای کسب و کار های کوچک

blank

بازاریابی در لینکدین

به میزان ۵۰۰ میلیون از افراد متخصص و تصمیم گیرنده و صاحبان کسب و کار در معروف ترین شبکه اجتماعی تجاری دنیا حضور دارند. بیشتر کاربران لینکدین افراد تحصیل کرده و بالای ۲۵ سال هستند.

blank

بازاریابی در آپارات

تنها شبکه اجتماعی در ایران که دارای مقبولیت بین المللی است و کاربران بسیار زیادی را در خود جای داده است. در این شبکه اجتماعی با ویدئو های مناسب و کمپین های به موقع می توانید مشتریان بسیار زیادی را جذب کنید.

blank

بازاریابی در اینستاگرام

یک تصویر به اندازه هزاران کلمه صحبت می کند. از جذاب ترین شبکه اجتماعی که ۶۰ درصد افراد برای پیدا کردن محصولات از آن بهره می برندْ استفاده کنید همین امروز پایگاه اجتماعی خود را در اینستاگرام ایجاد کنید

شبکه های اجتماعی خودشان به تنهایی، فضای بسیار متنوع و گوناگونی برای سایتهایی میباشند، که خودشان اساسا رفتارهای اجتماعی متفاوتی را ارائه میکنند. برای نمونه بصورت یک سایت شبکه اجتماعی طراحی شده است که مردم بتوانند پیام های کوتاه و یا روزآمدسازی های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.
و یا در مقابل، یک فضای بسیار بزرگ شده را برای ارتباط های اجتماعی ایجاد کرده، که اجازه به اشتراک گذاریِ روزآمدسازی ها و تصاویر و رویدادها را فراهم ساخته است، و نیز امکان ایجاد ارتباط بین رویدادها و فعالیت های متنوع دیگر را فراهم ساخته است.

شبکه های اجتماعی

در طول چند سال گذشته یک رشد بسیار سریعی در رسانه های اجتماعی عمومی مانند و بسیاری از موارد دیگر بوجود آمد. این خیلی راحت است که بگوییم در عصر شبکه های اجتماعی، باید این اتفاق می افتاد و نیاز به رسانه های اجتماعی در فعالیت های تجاری، فقط در طول زمان قویتر شده. همه دنیا تاثیر توسعه و پذیرش شبکه های اجتماعی و تکنیک های کاربردی آنها و افزایش صحبت در مورد شبکه های اجتماعی را در بین مردم شاهد بودند.

برای انجام فعالیت های مورد نظر در سایر شبکه های اجتماعی هم می توانید روی ما حساب کنید و برای همه این شبکه ها ما برنامه ویژه ای برای شما خواهیم داشت. همین الان با کارشناسان ارتباط برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنند.

بیش از آنچه پرداخت میکنید دریافت کنید

خرج کردن تمام بودجه برای یک فعالیت یا یک آژانس همانند خرید یک ماشین بدون گاز است. ما از شما مبلغی اضافی نمیخواهیم ما مبلغ درستی که با آن بتونا فعالیت مورد نظر را به درستی انجام داد دریافت میکنیم. شما نیاز به تبلیغات هم دارید و ما به فکر آن نیز خواهیم بود.

ریسک بسیار پایین

ما خدمات خو را به صورتی ارائه می دهیم که کمترین ریسک برای شما و پیج شما وجود داشته باشد و بتوانیم اعتماد شما را جلب کنیم.

منتظر اتفاق غیر منتظره ای نباشید

همه چیز در دست شما خواهد بود. ما در مورد استراتژی با هم به توافق میرزیم و برنامه ها را باهم پیش میبریم. شما قادر خواهید بود که به راحتی با ما فعالیت کنی، بدون اینکه فعالیت قابل توجهی انجام دهید