طراحی سایت

طراحی سایت ؟

طراحی سایت فرآیند برنامه ریزی ، ایده پردازی و  تولید محتوای مورد نظر در بستر اینترنت است. طراحی سایت فراتر از شکل ظاهری ( زیبایی شناسی ) است و شامل چگونگی کارکرد ( عملکرد ) است.

شما در هنگام ورود به فضای کسب و کار در اینترنت همانند یک کودک بی تجربه و ناپخته هستید به همین منظور نیاز به یک پایگاه دارید، که همان وب سایت شما است.

این وب سایت نیازمند یک طراحی جذاب و کارآمد است که گروه آوای مارکتینگ با چندین سال تجربه آماده ارائه مناسب ترین طراحی برای شما است تا بتوانید در این فضای رقابتی دیده شوید.

آوای مارکتینگ به دنبال ارائه بهترین و مناسب ترین طرح ها برای وب سایت شما میباشد تا بتواند به بهبود فعالیت کسب و کار شما کمک و آن را تسریع نماید. البته گروه آوای مارکتینگ همیشه به دنبال این بوده که مشتریان با هزینه معقول و مقرون به صرفه بتوانند مناسب ترین و دلخواه ترین طراحی را برای وب سایت خود داشته باشند.

طراحی های گروه آوای مارکتینگ همگی بصورت بهینه سازی شده و با استفاده از متد های روز دنیا انجام می پذیرد.

طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاهی منحصر به فرد با  استانداردهای روز متناسب بر نیاز مشتریان 

blank
طراحی سایت شرکتی

سایت متفاوت در بخش کسب و کارهای  سازمانی یا شرکتی 

blank
طراحی سایت شخصی

شخصی سازی برند برای هنرمندان و صاحبان سبک با طراحی سایت شخصی

عناصر وب سایت

هنگام طراحی سایت ، ضروری است که هم  ظاهر و هم عملکرد سایت در نظر گرفته شود. ادغام این عناصر در طراحی به حداکثر رساندن عملکرد ( بازدهی ) سایت کمک خواهد کرد ، صرف نظر از اینکه عملکرد چگونه محاسبه می شود.

به عنوان مثال : بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می تواند تأثیر بسیار زیادی در عملکرد سایت شما در موتورهای جستجو  مانند Google داشته باشد؟

عناصر بصری

عناصر بصری شامل خط، شکل، تون، رنگ، الگو، بافت و فرم میشوند که در اینجا یک مرور کلی از عناصری را که باید در طراحی سایت در نظر گرفته شود ، ارائه می دهیم تا مطمئن شوید همه چیز خوب به نظر می رسد!

طراحی سایت

محتوای متنی

اساساً ظاهر یک وب سایت و محتوای متنی آن دست به دست هم می دهند،که هرگز نباید جدا از هم تلقی شوند. همکاری طراح سایت و نویسندگان محتوا می تواند جذابیت بسیار بالایی را برای کاربران امکان پذیر سازد.

فونت ها 

هنگام طراحی سایت ، انتخاب صحیح فونت امری است ضروری است که باید به آن توجه کرد .

رنگ ها

یکی از مهمترین عناصری هستند که باید هنگام طراحی سایت با توجه به نوع کسب و کار و متقاضیان مورد توجه قرار گیرد. که در این زمینه آشنایی طراح سایت با روانشناسی رنگ میتواند کمک بسیار زیادی با همسان سازی رنگ ها با نام تجاری و پیامی که می خواهید به کاربران منتقل کنید داشته باشد.

چیدمان

نحوه تصمیم گیری برای تنظیم محتوای خود تأثیر چشمگیری در ظاهر و عملکرد سایت شما خواهد داشت. اگرچه در مورد چیدمان وب سایت هیچ قانون خاصی وجود ندارد ، اما قطعاً اصولی وجود دارد که باید رعایت کنید .که طراحان سایت گروه آوای مارکتینگ میتوانند شما را در این مسیر هدایت کنند .

طراحی سایت براساس نوع نمایشگر ها

برای دسکتاپ ( کامپیوتر ) ، تبلت و موبایل ، باید نسخه هایی با عرض های  استاندارد منطبق با نمایشگرها در نظر گرفته شود که انعطاف پذیری بیشتری جهت نمایش بهتر سایت داشته باشیم .

blank

مزایای طراحی سایت بصورت واکنشگرا 

١.سازگاری با تمامی دستگاه ها

٢. مدیریت آسان

٣. بهبود سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)

۴. افزایش تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتری

ما در مجموعه آوای مارکتینگ تنها برای شما فقط طراحی سایت نمی کنیم و اعتقاد داریم که طراحی وبسایت یک کار پروژه ای محسوب نمی شود بلکه نیازمند همکاری درازمدت طراح سایت و کارفرما می باشد. در پروژه هایی که ما انجام می دهیم علاوه بر اینکه کلیه اصول مرتبط با طراحی سایت مانند سرعت، سئو ، امنیت، کاربردپذیری، سادگی و… رعایت می شود، تیم پشتیبانی و کارشناسان ما در ادامه مسیر با شما خواهند بود و با مشاوره و بررسی های دقیق  استراتژی های دقیق بازاریابی اینترنتی را به شما آموزش میدهند تا نهایتا سایت شما  به نتیجه دلخواه شما  برسد.

+ خدمات ویژه طراحی سایت

طراحی سایت  بصورت اختصاصی بر اساس نیاز کاربران (مشتریان )

بهینه سازی تخصصی سایت برای موتورهای جستجو

بالا بردن سطح امنیت سایت طراحی شده توسط ما

مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت

توسعه عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت

رعایت اصول استاندارد مطابق با  کاربردپذیری و مشاوره رایگان به مشتریان

پشتیبانی 24ساعته کلیه پروژه های طراحی شده 

استفاده از دانش و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی سایت، سئو و اپلیکیشن موبایل

گروه آوای مارکتینگ همواره با استفاده از تکنیک های روز بازاریابی دیجیتال میتواند به شما در رسیدن به نقطه طلایی هدف خود کمک و بهترین نتایج را برای شما  کسب نماید.

طراحی سایت فروشگاهی , خدماتی یا شرکتی , شخصی و … تخصص ماست.

اگر برای رسیدن به موفقیت خود آماده هستید با کارشناسان ما در ارتباط باشید !