کسب و کار خود را از اینجا شروع کنید

  • بهینه سازی سایت

    بهینه سازی سایت

  • افزایش بازدید

    افزایش بازدید

Device Slider

هر روز که میگذرد مسیر رسیدن به کسب و کار دیجیتال دشوارتر خواهد شد.

داستان ما چیست ؟

گروه آوای مارکتینگ متشکل از یک گروه متخصص با تعداد پنج نفر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با هدف حضور در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز نموده است. این مجموعه در ابتدا فعالیت خود را با چند وب سایت بصورت فروشگاهی جهت عرضه محصولات دیجیتال آغاز و تا سال ۱۳۹۵ به فعالیت خود در این حوزه ادامه داد و در آغاز سال ۱۳۹۶ با توجه به کارشناسی های بعمل آمده توسط تیم تخصصی این مجموعه با توجه به نیازمندی های بازار هدف تصمیم به توسعه کسب و کار بصورت گسترده تر در فضای دیجیتال ( اینترنت ) گرفتیم.

تمامی تلاش و تجربه خود را صرف این نمودیم تا تمامی افراد و یا سازمان ها به راحتی و آسانی بتوانند در فضای دیجیتال ( اینترنت ) سهمی داشته باشند تا در کسب و کار خود بهتر و موفق تر گام بردارند ما آوای مارکتینگ را به این علت ایجاد نمودیم که مدیران و یا سازمان ها هر طرح و ایده ای را که در ذهن خود دارند را با حفاظت حریم خصوصی و شخصی به سادگی و با ابزار های روز دنیا برای آنان پیاده سازی و اجرا نمائیم .

در امروز ما مفتخریم که خدمات متنوعی را به اشخاص و یا سازمان ها با انواع کسب و کار های کوچک و بزرگ در سراسر ایران ارائه می دهیم .و متعهد هستیم که بهترین نتیجه را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آوریم و در تمامی مسیر با پشتیبانی بصورت آنلاین با خدماتی همچون طراحی . عکاسی . بهینه سازی و … در حوزه دیجیتال مارکتینگ در کنار شما باشیم و از با هم بودن در جهت رشد کسب و کار لذت فراوان را تجربه نمائیم .

نوآوری و خلاقیت در عین سادگی چیزی است که گروه آوای مارکتینگ را خوشنود می کند

گروه آوای مارکتینگ همیشه به دنبال جلب رضایت مشتریان با ارائه بهترین خدمات است.

در انتها،

از شما قدر دانیم که وقت گذاشتید و مطالب این صفحه و صفحات دیگر ما را مشاهده و مطالعه کردید.

ما به شدت امیدواریم که شما را جزئی از خانواده بزرگ آوای مارکتینگ بدانیم و در کنار شما به اهداف بزرگ و دلخواهمان در کسب و کار دست یابیم.

بدون شما هیچ کدوم از این اتفاقات نمی افتاد!!!!

شما بزرگترین سرمایه ما هستید و حفظ و رضایت شما مهمترین دغدغه گروه ما است.

سپاسگذاریم